O MNIE

www.letsgocolour.blogspot.com 

szara rzeczywistość zaklęta w kolorowe kadry. Jestem Dominika, mam 24 lata. Piszę  tutaj o życiu, o sobie, o modzie plus size, o urodzie. O tym, co mnie inspiruje. Ten blog jest moją odskocznią, uwielbiam spędzać tutaj czas. Jestem tutaj także dla Was, pytajcie więc o co tylko chcecie, wymieniajmy się uśmiechami! :) Chciałabym tutaj podziękować mojemu mężczyźnie, że we mnie wierzy, motywuje i zawsze ma ochotę mnie fotografować! :) Resztę informacji o mnie znajdziecie w moich wpisach. Całuję Was wszystkich!
3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jesteś piękna :) we wszystkich stylizacjach wyglądasz przecudownie. Ja bym się nie odważyła założyć krótkich spódnic, obcisłych bluzek. Też mam rozmiar plus size, niestety nie umiem się ubrać tak kobieco jak ty. Jesteś wspaniała. Przeglądam twój blog codziennie :) Podbudowałaś mnie do tego że my też potrafimy pięknie wyglądać i dobrze się czuć. :)

Anonimowy pisze...

I jesteś moją imienniczką :) pozdrawiam ;*

Dominika Borowiak pisze...

dziękuję! cudownie jest to słyszeć! buzia mi się uśmiecha od ucha do ucha! serdeczne pozdrowienia przesyłam! i życzę odwagi w komponowaniu stylizacji :) buziaki :)

Prześlij komentarz